ChateliCode: FR0704
Residence Le Grand Ermitage
Prijzen zijn inclusief 5% wintersportkaartkorting aanbiedingvroegboekkorting | |||
| |||
- Prijs per woning per week - Toegang tot WIFI - Bedlinnen en handdoeken - Ski lockers - Gratis toegang tot verwarmd buiten zwembad, sauna, jacuzzi en steam room Ter plaatsen te betalen: - Toeristen belasting - Borg - Eindschoonmaak of zelf doen |
Moderne appartementen in het gezellige Chatel

Type appartementen

In de woonkamer een bankbed voor 2 personen, een tv en een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Badkamer met bad en toilet. Volledig ingerichte keuken met magnetron en vaatwasser. Balkon of terras.
3 kamer 6 personen ca 51m2
In de woonkamer een bankbed voor 2 personen en een tv. 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee losse bedden of een stapelbed. Badkamer met bad en toilet. Volledig ingerichte keuken met magnetron en vaatwasser. Balkon of terras.

In de woonkamer een bankbed voor 2 personen en een tv. 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en 2 slaapkamers met twee losse bedden of een stapelbed. 1 badkamer met douche en toilet en een extra badkamer met bad en een apart toilet. Volledig ingerichte keuken met magnetron en vaatwasser. Balkon of terras.

