SoldeniCode: AU0505
Hotel Tyrolerhof
Prijs per persoon per week inclusief een skipas aanbiedingvroegboekkorting | ||
| ||
- prijs per persoon inclusief Half pension en skipas voor 6 dagen |
Het moderne 4-sterren-hotel Tyrolerhof heeft een unieke ligging in het centrum van Sölden.

Ligging en faciliteiten
Het hotel beschikt over een receptie, lobby, lift, Wi-Fi, verblijfsruimte, hotelbar, café, bibliotheek, schoenenruimte met schoenendroger en terrasEr zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar. Tegen betaling kun je de garage gebruiken en je elektrische auto opladen.
Gratis is het moderne wellnessgedeelte met binnenzwembad en saunalandschap met zoutstoombad, biosauna, Finse sauna, infraroodsauna, ligstoelen en de rustruimte gebruik maken. Verder is er een fitnessruimte met cardio-apparatuur die je gratis kunt gebruiken. Massages kunnen tegen betaling worden bijgeboekt. het hotel beschikt verder over een zonneterras met ligstoelen.

Verzorging
Het halfpension dat bij de reisprijs is inbegrepen, bestaat uit een ontbijtbuffet en een buffet 's avonds. Het kerst- en oudejaarsdiner zijn ook inbegrepen.Beschikbare kamers

2-persoonskamer douche/wc (ca. 22 m², Flair), HP
- kamer met 2-persoonsbed, tv, telefoon, waterkoker en kluis
- badkamer met bad of douche, wc en föhn
- Wi-Fi

2-persoonskamer douche/wc (ca. 25 m², Ambiente), HP
- kamer met 2-persoonsbed, tv, telefoon, waterkoker en kluis
- badkamer met bad of douche, wc en föhn
- Wi-Fi
kosten en services ter plaatse

Kosten ter plaatse
- Toeristenbelasting: ca. € 5,- per persoon/nacht
- Keycard: € 3,-
Kortingen
Afhankelijk van kamer, leeftijd van de reisdeelnemers, reisdatum en skipas zijn er verschillende kortingen op de reisprijs.
De exacte hoogte van de kortingen wordt later berekend bij doorgeven van leeftijd.

Op verzoek ter plaatse (tegen betaling)
- massages (op aanvraag)
- oplaadpunt voor elektrische auto's (op basis van beschikbaarheid)
- parkeergarage (op basis van beschikbaarheid): € 10,- per dag